Двери Комфорта

Колодязі дерев'яні

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Будиночок для колодязя - декоративні колодязі з дерева


Серед дачників і садівників велику популярність завоювали дерев'яні колодязі. Вони гармонійно вписуються в ландшафт, надають затишок і несуть в собі архітектурну спадщину предків.

Колодязі з дерева бувають різних форм -

  • квадратні,
  • прямокутні,
  • восьмигранні і шестигранні,
  • а також стилів - східні, класичні, сучасні та ін.


Останнім часом багато хто з ресторанів, що пропонують покупцям традиційну українську кухню, використовують будиночки для колодязя як декор. Такі споруди не несуть в собі основне функціональне навантаження - забезпечення водою, а стають родзинкою інтер'єру двору або літнього майданчика.

Будиночок для колодязя, насправді, функціональна споруда. Основне призначення - захист шахти колодязя від попадання в неї атмосферних опадів, сміття, листя, пилу, домашніх тварин.

Компанія Двері Комфорту пропонує покупцям асортимент оригінальних класичних колодязів зі зрубу і півзрубу. Наші вироби, як з дахом, так і без неї.

На наші дерев'яні колодязі ціна демократична, незважаючи на їх високу якість.

Колір вироби видирати самі, вказавши при замовленні обраної конструкції бажаний відтінок. Також, оформляючи замовлення, можна доповнити його лавкою з дерева, щоб було куди ставити відро, при наборі води з колодязя.

Щоб максимально гармонізувати ділянку, подивіться наш асортимент альтанок.

Купити колодязь дерев'яний можна через сайт, оформивши замовлення через кошик або зателефонувавши по телефону менеджера (067) 742 79 95 або іншому, зазначеному в контактах. Доставка товарів здійснюється по всій Україні.