Двери Комфорта

Дитячі гойдалки і ігрові комплекси

Показано з 1 по 15 із 24 (всього 2 сторінок)

Гойдалки дитячі на вулицю для ігрових майданчиків та ігрових комплексів

Кожен двір має бути облаштований безпечним місцем для дитячих ігор. Тому до виробництва будь-пісочниці, гірки або іншого атракціону потрібно підходити максимально відповідально.

Компанія Двері Комфорту пропонує купити гойдалки для дітей вироблені на відповідному обладнанні з дотриманням всіх необхідних норм.

У нашому асортименті:

  • різноманітні гірки,
  • огорожі,
  • гойдалки підвісні,
  • гойдалки гойдалки,
  • ворота футбольні та багато іншого.

Вироби виготовляються з міцного металу і дерева, що є запорукою безпеки їх використання.

У нас ви можете купити гойдалки по-окремо, так і сформувати цілий вуличний комплекс, в який можна включити не тільки ігрові компоненти, а також і спортивні.

Ігрові комплекси вуличні відпускається оптом і в роздріб. Школам, садочкам та іншим дитячим організаціям при співробітництві пропонуються хороші умови. Також, маємо досвід роботи з ОСББ, при облагороджування дворів багатоповерхівок.

Вуличні дитячі майданчики поставляються по всій Україні. Якщо є питання - звертайтеся за консультацією до менеджерів. Компетентна допомога гарантована.

Садові гойдалки

На сайті в асортименті є і гойдалки для саду, дачі. Зроблені з дерева, в оригінальному декорі. Садові гойдалки оброблені просоченням, для стійкості до зовнішніх чинників. Оформити замовлення можна як через сайт, так і по дзвінку оператору.