Двери Комфорта

Вікна пластикові Viknar'off ™ - MegaLine 600 3 скла склопакет! Установка + 10% від суми замовлення!

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Якісні енергозберігаючі вікна

Невід'ємним атрибутом будь-якого офісного, житлового приміщення є пластикові вікна, які, завдяки цілому ряду вагомих переваг, давно витіснили традиційні дерев'яні конструкції. Сьогодні на пластикові вікна ціна доступна кожному споживачеві.

Установка надійних металопластикових систем неоціненна, оскільки від них безпосередньо залежать енерговитрати. Для того, щоб уникнути надмірної втрати цінної теплової енергії, дуже важливо купити вікна з хорошою ізоляцією. Компанія «Двері Комфорту» пропонує замовити пластикові вікна відмінної заводського якості від кращих українських та європейських виробників оптом і в роздріб.

Ми здійснюємо:

  • установку пластикових вікон досвідченими фахівцями згідно з усіма правилами;
  • забезпечуємо їх оперативну доставку по Україні.

Для отримання професійної консультації і оформлення замовлення, необхідно зв'язатися з менеджером інтернет-магазину за номерами телефонів - (097) 141-73-35, (097) 239-41-07. На вікна пластикові ціна залежить від побажань замовника, розмірів виробу, обраного профілю, склопакета, комплектуючих і фурнітури. Можна купити металопластикові вікна преміум класу на порядок дешевше ніж класичні, з масиву.

Переваги нашої продукції

Купивши вікна, клієнт зможе контролювати власні енерговитрати, оскільки високий показник теплоізоляції віконних систем забезпечить максимально низьке споживання енергії і заощадить кошти. Це істотне, але не єдина перевага придбання.

Якщо Ви вирішили купити пластикові вікна, будьте впевнені, що прослужать вони вам тривалий час (до п'ятдесяти років). Сертифіковані вироби з металопластику є екологічно безпечними. Завдяки використанню гумових ущільнювачів досягається їх повна герметичність.

Установка пластикових конструкцій забезпечує чудову шумоізоляцію і запобігає проникнення до житла вихлопних газів. Вироби відрізняються простий у догляді, характеризуються олічной показниками пожежної безпеки. При виробництві профілю використовуються вогнестійкі матеріали.

Вікна можна ставити на мікропровітрювання. А це також незаперечна перевага в порівнянні зі старими, з дерева. Несправності віконної конструкції легко усуваються фахівцями.

Також, у нас можна купити пластикові вхідні двері ціна яких дозволить вибрати товар всім покупцям.