Двери Комфорта

Засувки дверні

Показано з 1 по 15 із 21 (всього 2 сторінок)

Засувка на двері недорого в асортименті

При установці дверей в квартирі, будинку, котеджі, дачі, офісі не обійтися без добротної фурнітури. Для утримання вхідних дверей або міжкімнатних в закритому положенні, без використання ключа, знадобиться засувка. Її можна монтувати в приміщеннях будь-якого призначення. Замикаючий механізм, укомплектований циліндром для ключа, частіше застосовується в офісних приміщеннях, а замок з фіксатором використовується переважно в санвузлі.

Засувка дверна повинна відповідати наступним вимогам:

  • надійно фіксувати полотно, перешкоджати відкриттю дверей при сильних протягах або легкому впливі рукою;
  • безшумно функціонувати, виключаючи гучні клацання;
  • безперебійно, справно працювати протягом тривалого періоду часу, не заклинювати.

Засувка на двері: великий вибір на сайті компанії «Двері комфорту»

«Двері комфорту» відмінно зарекомендувала себе на ринку дверної фурнітури і пропонує своїм клієнтам купити недорого якісні, міцні защіпки в різній колірній гамі (фото виробів представлені в каталозі).

Для отримання консультації, уточнення ціни, оформлення покупки в інтернет-магазині, необхідно зв'язатися з менеджером по номеру мобільного телефону - (097) 141-73-35. Ми гарантуємо своїм клієнтам сервіс європейського рівня, доставку по Україні (в тому числі в Києві, Харкові, Одесі) в найкоротші терміни.

Види засувок на двері

Дверні засувки можуть являти собою як окремі пристосування, так і пристрої, що є частиною основного замкового механізму - циліндрового, сугальдного, електромеханічного, комбінованого.

Існують засувки, що володіють функцією швидкого блокування закритих дверей. Вони забезпечують фіксацію дверної конструкції зсередини. Як правило, їх встановлюють на дверях тих кімнат, в яких виникає необхідність замикатися - в санвузлі, ванній, кабінеті, спальні. Засувка на двері може приводиться в дію як замковим ключем, так і управлятися двосторонніми ручками.

Дверні засувки бувають наступних різновидів:

  • з язичком з металу класичної форми;
  • з пластиковим язичком;
  • роликові або кулькові;
  • магнітні;
  • електромеханічні.

Автоматична засувка самостійно закривається при закритті двері, завдяки підпружинені скошеного язичку.