Двери Комфорта

Антипаніка

Антипаніка APECS DT -1900 B
Код: 5222
2 461.00грн.
Антипаніка APECS DT-1700 D
Код: 5220
2 472.77грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Ручка антіпаніка недорого в асортименті

При облаштуванні приміщення, особлива увага приділяється покупці дверей і підбору надійної дверної фурнітури. Для установки на пожежному, запасному виході використовують ручки антипаніка.

Ручки антіпаніка: широкий асортимент від кращих виробників
Головне призначення даної системи полягає в тому, щоб у критичній ситуації, при загрозі небезпеки зробити евакуацію людей, які перебувають в паніці, безперешкодної, максимально швидкої і безпечної.

Ручка антіпаніка володіє конфігурацією, що спрощує управління стулкою дверей. Щоб її відкрити, не потрібно докладати особливих зусиль, виконувати вивірених, чітких маніпуляцій, дій. Відімкнути двері при надзвичайній події, пожежі, теракт зможе, без праці, навіть дитина і чоловік похилого віку.

Як правило, дверну ручку антіпаніка монтують в місцях масового скупчення народу в великих торгово-розважальних центрах, супермаркетах, в школах, технікумах, пту, вищих навчальних закладах, в ресторанах, барах, кафе, нічних клубах.

«Двері комфорту» реалізує недорого, стійкі до високих температур, вогню, вироби, виконані в різній колірній гаммі. Також в інтернет-магазині можна придбати ручки для міжкімнатних дверей і іншу надійну фурнітуру. З фото виробів, коротким описом моделей ручки антипаніка, ціною пропонуємо ознайомитися на сайті.

Якщо ви зупинили вибір на конкретній моделі, потрібна консультація, бажаєте купити товар, телефонуйте менеджеру за контактним номером телефону - (097) 141-73-35. Ми гарантуємо швидку доставку по Україні, в тому числі в населені пункти - Київ, Харків, Одесу.

Різновиди ручок антіпаніка

Існує кілька видів, що відрізняються один від одного конструкцією:

  • натискні, звичайні на вигляд, моделі на планці, виготовлені з вогнестійких матеріалів і призначені для одно- дверей;
  • стаціонарні моделі для будь-якого типу дверних виробів, що кріпляться на полотно в горизонтальному положенні і використовуються з будь-яким типом замка.

Механізм ручок антіпаніка розроблений таким чином - досить усього лише легкого натискання на поперечини, щоб розблокувати всі запори дверної конструкції. Пристрій можна встановити на дерев'яні, залізні, протипожежні двері. Ручки антіпаніка оснащені власним запірним механізмом і не потребують додаткового замку.