Двери Комфорта

Врізні замки

Показано з 1 по 15 із 167 (всього 12 сторінок)

Врізні замки дверні - недорого в асортименті

Врізні замки є надійні замикаючі механізми, використовувані для вхідних дверей. Вони забезпечують максимальний захист будь-якого житла від висвердлювання зловмисниками, розкриття з використанням відмичок та інших сторонніх предметів.

Врізні замки для металевих і дерев'яних дверей від надійних виробників

Компанія «Двері комфорту» пропонує покупцям широкий вибір надміцних врізних замків для дерев'яних дверей, металевих дверей, призначених для установки в житлових і офісних приміщеннях. Ми гарантуємо високий рівень європейського сервісу, відмінна якість пропонованої продукції, своєчасну доставку по Україні, зокрема в Київ, Харків, Одесу та інші населені пункти.

Вибрати і купити відповідну фурнітуру, в тому числі дверний замок врізний, пропонуємо в каталозі нашого інтернет-магазину. На сайті представлені фото виробів, їх короткий опис, вказана ціна і технічні характеристики товару. Для оформлення замовлення, уточнення деталей покупки і отримання професійної консультації менеджера, слід звертатися за контактним номером телефону - (097) 141-73-35.

Замки врізного типу монтують як на дерев'яні, так і на металеві дверні полотна. Вони є оптимальним рішенням для установки в будинках, квартирах, котеджах, на дачах, в офісах, оскільки володіють не тільки відмінними протизламними параметрами, але характеризуються тривалим терміном служби, зручні, прості в експлуатації. Варто замок на вхідні двері недорого. У нас також можна і купити вхідні двері недорого.

Врізні замки виглядають добротно, зовсім не псують зовнішній вигляд дверної конструкції.

Види врізних замків

Власники квадратних метрів можуть придбати:

  • сувальдний замок;
  • циліндровий врізний замок для металевих дверей.

Сувальдні замки включають набір пластин (сувальд), які шикуються в певному порядку, забезпечуючи, тим самим, ступінь секретності механізму. Вони володіють великою свердловиною, оснащуються додатковим захистом від висвердлювання.

Найбільш поширеними вважаються сучасні циліндрові замки врізного типу. Їх головним елементом є серцевина-циліндр. Рух ригелів забезпечується шляхом вибудовування в певній позиції пинов. Від кількості і складності комбінацій пинов залежить ступінь секретності замкового механізму.