Двери Комфорта

Шпінгалети дверні

Показано з 1 по 15 із 23 (всього 2 сторінок)

Шпінгалет дверний недорого в асортименті

Дверні шпінгалети представляють собою прості механізми, які використовують для регулювання ширини дверного отвору. Їх встановлюють на двостулкові двері. За допомогою вироби фіксується одна стулка і, тим самим, обмежується прохід через двері.

Блокування стулки відбувається наступним чином - висувається ригель з корпусу і вводиться в спеціальне поглиблення (отвір) у відповідь планки. Вона може розташовуватися, в залежності від типу кріплення, як вгорі дверної коробки, так і на підлозі. Для розблокування і відкриття стулки досить повернути назад в корпус важіль шпінгалета.

Сталеві шпінгалети на сайті компанії «Двері комфорту»


«Двері комфорту» пропонує клієнтам недорого купити міцні сталеві шпінгалети для двостулкових дверей, комплектуючі до них і іншу якісну фурнітуру - механізми, ручки для міжкімнатних дверей, обмежувачі, ручки антипаніка, броненакладки, доводчики, петлі та багато іншого (фото товарів представлені в електронному каталозі ).

Товари представлені в таких кольорах - антична бронза, латунь, Біхрі, бронза, нікель, золото. Якщо необхідна допомога менеджера в підборі шпінгалета по розмірі і ціною, потрібно оформити замовлення, слід набрати просту комбінацію цифр - (097) 141-73-35. Зробивши покупку в нашому інтернет-магазині, клієнт може розраховувати на своєчасну доставку по Україні виробів, в тому числі в міста - Київ, Харків, Одесу.

Як вибрати шпінгалет? Види пристроїв

При виборі дверних шпінгалетів потрібно враховувати висоту отвору. Особливо це важливо, якщо планується монтування обладнання згори. Також слід підбирати виріб, відповідне по окрасу і фактурі до іншої фурнітури (петель, замка, клямці, ручкам і т.д.)

Найпоширенішим способом установки є монтування в нижній або верхній частині.

Існують наступні види:

  • накладні;
  • врізні.

Накладний шпінгалет найчастіше встановлюють в нижній частині дверей на певній відстані від підлоги, під ручкою. Пристрій на дверному полотні фіксують за допомогою шурупів або інших спеціальних кріплень. Виразний шпінгалет дверний монтують вглиб полотна або коробки.