Двери Комфорта

Обмежувачі дверні

Показано з 1 по 15 із 34 (всього 3 сторінок)

Обмежувач двері недорого в асортименті

Кожен власник квадратних метрів приділяє особливу увагу вибору вхідних, міжкімнатних дверей і надійної фурнітури до них - ручкам, петель, обмежувача, доводчикам, засувок, замків і т.д.

На обмежувач покладено основне завдання - стримування руху (ходу) дверної конструкції. Стопор вберігає виріб і, розташовану поруч, меблі, стіну від можливих ударів полотном, захищає предмети від відколів, запобігає появі вм'ятин на шпалерах, штукатурці.

Обмежувачі встановлюють для квартир, будинків, офісів, громадських приміщень. Завдяки упорів, офісним співробітникам, домочадцям не доводиться витрачати дорогоцінний час і притримувати ручку при кожному відкритті.

Великий асортимент надійних обмежувачів на сайті компанії «Двері комфорту»


«Двері комфорту» пропонує клієнтам недорого купити підходить за розміром, формою, кольором дверну фурнітуру, в тому числі ручки для міжкімнатних дверей, обмежувач відкриття дверей і багато іншого. У нашому електронному каталозі представлені фото виробів, короткий опис кожної моделі. Можна придбати дверні обмежувачі в наступній кольоровій гамі - матове золото, сатин, хром, бронза, мідь.

З усіх питань, для уточнення ціни, отримання професійної консультації, оформлення замовлення слід звертатися до менеджерів по номеру мобільного телефону - (097) 141-73-35. Здійснивши покупку в інтернет-магазині, кожен клієнт може розраховувати на оперативну доставку по Україні, в тому числі в міста - Київ, Харків, Одесу.

Види дверних обмежувачів

Дверні обмежувачі виготовляють з силікону, металу, дерева з прогумованими краями. Також існують магнітні дверні стопори, які виконують не тільки функцію зупинки, але і фіксування у відкритому положенні.

Існують такі різновиди обмежувачів для дверей:

  • стаціонарні;
  • мобільні.

Стаціонарний стопор для дверей - це, як правило, металевий виріб з прогумованим краєм. Фіксується він до стіни або до підлоги за допомогою шурупів. Мобільний обмежувач двері являє собою своєрідний силіконовий клин, який регулює кут відкриття дверей. Його кріпити до підлоги не потрібно.

Стандартний варіант кріплення обмежувача - на підлогу. Встановлювати стопор необхідно таким чином, щоб він добре утримував виріб, чи не перебував дуже близько до петель, не заважав і не «кидався в очі».