Двери Комфорта

Міжкімнатні механізми

Показано з 1 по 15 із 109 (всього 8 сторінок)

Механізм для міжкімнатних дверей недорого в асортименті

Облаштовуючи власну квартиру, будинок, котедж, кожен власник грунтовно підходить до питання установки міжкімнатних дверей. Важливу роль при їх виборі грають дизайн полотна, декор, колірне рішення, надійність механізму дверної конструкції.

Міжкімнатні виріб має не тільки характеризуватися презентабельним зовнішнім виглядом, органічно вписуватися в житловий простір, відповідати дизайнерському оформленню квадратних метрів, а й володіти такими технічними характеристиками - функціональністю, практичністю, довговічністю.

Механізм для міжкімнатних дверей робить істотний вплив на зносостійкість, експлуатаційні властивості тієї чи іншої моделі. Тому при покупці фурнітури дуже важливо звертати особливу увагу на міцність деталей, їх якість і зручність при експлуатації.

Асортимент механізмів

Компанія «Двері комфорту» пропонує клієнтам недорого купити з доставкою по Україні (Києву, Харкову, Одесі тощо) механізми, замки для міжкімнатних дверей будь-якої моделі, в тому числі дверні ручки, фіксатори, засувки, обмежувачі, петлі (фото товарів представлені на сайті). Для того, щоб зв'язатися з менеджером, проконсультуватися з усіх питань, оформити замовлення, слід набрати комбінацію з цифр - (097) 141-73-35

Механізми для міжкімнатних дверей, виходячи з принципу приведення конструкції в рух, можна умовно поділити на види:

  • распашні і розсувні;
  • складні і поворотні.

Найбільш поширеними і звичними для людського сприйняття є міжкімнатні двері з орним механизом. Дверне полотно надійно кріпиться до коробки за допомогою петель. Легко відкривається рухом кінцівки від себе, до себе або ж в обидва боки. Міжкімнатні дверні конструкції з орним типом механізму є компактними моделями прийнятної ціни, користуються підвищеним попитом на внутрішньому ринку.

Механізм ручки для дверного полотна повинен бути максимально зручним, легко приводитися в дію і не видавати гучних звуків. Якщо необхідно, щоб конструкція закривалася, встановлюють засувку або спеціальне пристосування.

Дверні петлі бувають трьох видів:

  • універсальні;
  • роз'ємні;
  • приховані, що допускають можливість регулювання і є абсолютно непомітними.

Не менш важливим механізмом міжкімнатних дверей вважається обмежувач. Дана деталь вберігає полотно, поверхня стіни від механічного пошкодження.

Якісна фурнітура для міжкімнатних дверей зробить процес експлуатації будь-якої моделі максимально легким, зручним і комфортним, а сама конструкція бездоганно прослужить господарям десятки років!