Двери Комфорта

Дверні доводчики

Показано з 1 по 15 із 102 (всього 7 сторінок)

Доводчик на двері недорого в асортименті

Дверні доводчики є універсальними пристосування, які монтуються фахівцями на полотна з метою забезпечення плавного, безшумного закриття дверних конструкцій. Даний механізм автоматично замикає дверне полотно, економлячи не тільки час, але і сили домочадців.

Завдяки доводчикам, двері не аплодує, а петлі, фурнітура в цілому, не зношуються настільки швидко. Доводчики встановлюють, як на вхідні, так і на міжкімнатні двері різноманітного типу - з деревини, металу, пластику, скла.

Дверні доводчики компанії «Двері комфорту» - відмінний вибір за прийнятною вартістю

«Двері комфорту» пропонує клієнтам широкий модельний ряд дверних доводчиків з фіксатором за найкращою ціною, виконані в бронзовому, коричневому, білому і сірих кольорах, що відповідають високим європейським стандартам якості.

Купити доводчик на двері в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України не складе труднощів - для оформлення замовлення досить зв'язатися з менеджером по номеру мобільного телефону - (097) 141-73-35.

Існують різні варіації доводчиків, призначені для установки на одно-, двостулкових моделях дверей. Пристрої фіксують на верхню частину дверного полотна або коробки, а також на підлогу.

Види дверних доводчиків, їх характеристика

Розрізняють такі різновиди дверних доводчиків:

  • Накладні (універсальні) з важеля або ковзної тягою. Вони ідеально підходять для дверних конструкцій, що відкриваються в одну сторону, легко монтуються на верхню частину дверей, витримують значні навантаження, характеризуються тривалим терміном служби при інтенсивній експлуатації.
  • Підлогові. Вони є оптимальним варіантом для виробів, що відкриваються в обидві сторони в громадських місцях. Їх встановлюють на підлозі безпосередньо під дверима.
  • При виборі відповідного типу доводчика слід враховувати наступні фактори - спосіб відкриття-закриття дверей, сферу її використання. Також необхідно звернути увагу на те, в який бік буде відчинена дверна конструкція.


Якщо Ви бажаєте недорого придбати якісну фурнітуру, в тому числі доводчик, двері з доставкою по Україні, скористайтеся нашим електронним каталогом. На сайті представлені фото виробів, короткий опис всіх, виставлених на продаж, моделей.