Двери Комфорта

Циліндри дверні

Показано з 1 по 15 із 1262 (всього 85 сторінок)

Циліндр для замка - недорого і в асортименті

Кожен господар будинку, котеджу, дачі турбується про недоторканність власних квадратних метрів і віддає перевагу надійної, міцної дверної конструкції. Жодна вхідні двері не обходиться без циліндра для замку - пристрої, завдяки яким функціонує запірний, протизламний механізм.

Даний елемент дуже важливий, оскільки є кодовою і забезпечує таємність свердловин замку, безпека житла в цілому. Якщо вставити і повернути ключ, відбудеться активація важеля, який відповідає за рух замкових ригелів. Добротні, якісні серцевини для замка складно піддаються висвердлюванню і злому зловмисниками. Їх нелегко вибити, відкрити, використовуючи відмичку або інший сторонній предмет.

Циліндри для замків: великий вибір якісних виробів на будь-який смак і бюджет

Компанія «Двері комфорту» пропонує покупцям широкий вибір сучасної і стильної дверної фурнітури (фото виробів представлені на сайті). У нашому інтернет-магазині можна придбати недорого надміцні циліндри для замків, виконані в різній колірній гаммі. Вартість серцевин для замків залежить від виробника, особливостей механізму, використовуваних в роботі матеріалів. Ми забезпечуємо оперативну доставку по Україні замовлених виробів, в тому числі в містах - Києві, Харкові, Одесі. Отримати професійну консультацію фахівців, швидко оформити покупку можна, набравши просту комбінацію цифр - (097) 141-73-35.

Як зробити правильний вибір?


Циліндри дверних замків є довговічними, зносостійкими і надійними. Вони прості і зручні в експлуатації. Перед тим, як купити циліндр для замка, слід визначитися з наступними параметрами: матеріалом виготовлення,

  • якістю складання вузлів,
  • забарвленням,
  • типом секрету,
  • кількістю комбінацій серцевини,
  • досягаються за допомогою штифтів,

а також способом управління.
Чим вища ціна на личинку замку, тим більше комбінацій штифтів в виробі.

Для додаткового захисту приміщення від злому, можливо придбати циліндровий замковий механізм, оснащений броненакладкой, внутрішніми пазами. Серцевини замка можуть бути виконані в нікельованому, латунном відтінках. При їх виборі важливу роль відіграють колір дверного полотна, ручки, інтер'єр квартири, будинку, особливості дизайнерського оформлення простору.