Двери Комфорта

Броненакладки дверні

Показано з 1 по 15 із 34 (всього 3 сторінок)

Броненакладка на замок недорого в асортименті

Кожен власник квадратних метрів турбується про безпеку власного житла. Вибравши надійну вхідні двері, дуже важливо подбати про те, щоб захистити замок від можливого злому зловмисників. А зробити це легко, замовивши броненакладку. Її можна поставити як на циліндровий, так і на сувальдний замковий механізм.

Броненакладки на двері: широкий вибір виробів в інтернет-магазині

Броненакладки представляють собою дві пластини з металу. Одна з них встановлюється на зовнішню частину дверей, інша - у внутрішню, безпосередньо на «сердечник», закриваючи доступ до замку. Завдяки броненакладкою, досягається додатковий захист циліндра від механічного впливу ззовні - висвердлювання, вибивання, відмикання за допомогою відмички та інших злочинних дій зловмисників. Броненакладка на двері з нержавіючої сталі забезпечує збереження майна мешканців та служить тривалий період часу при інтенсивній експлуатації.

Компанія «Двері комфорту» пропонує клієнтам недорого купити броненакладку на замок, ручки для міжкімнатних дверей і іншу якісну дверну фурнітуру від кращих виробників в різній колірній гамі - сталь, антична бронза, золото, сатин, хром, латунь.

Ми гарантуємо своєчасну доставку по Україні, в тому числі в міста - Київ, Харків, Одесу. В електронному каталозі представлені фото товарів, вказана ціна на них, є короткий опис кожної моделі. Якщо виникли питання, потрібна допомога у виборі товару, професійна консультація менеджера, необхідно оформити покупку, слід звернутися за номером телефону (097) 141-73-35.

Різновиди броненакладок

Броненакладки на двері бувають наступних видів:

  • накладні;
  • врізні;
  • полуврезние

Найскладніше поставити полуврезную броненакладку. Накладна броненакладка вважається найпростішою і легкої в установці.

Врізне деталь є більш надійною, ніж накладна. Вона захищає замковий циліндр від маніпуляцій зломщиків на всі сто відсотків. Даний вид броненакладки закриває повністю замкову поверхню і максимально захищає циліндр від фрезерування, свердління. Шляхом до замку служить тільки щілину для ключа. Врізне броненакладка кріпиться до корпусу замкового пристрою усередині дверної конструкції і збити її неможливо навіть за допомогою кувалди.