Двери Комфорта

Ворота гаражні

Ворота гаражні 4
Код: 5920
22 050.00грн.
Ворота гаражні 3
Код: 5919
25 000.00грн.
Ворота гаражні 5
Код: 5921
25 000.00грн.
Ворота гаражні 6
Код: 5922
25 000.00грн.
Ворота гаражні 1
Код: 5917
29 500.00грн.
Ворота гаражні 7
Код: 5923
30 000.00грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Металеві гаражні ворота - грамотна інвестиція на довгі роки!

Гараж - це те приміщення, де цілий рік знаходиться транспортний засіб автовласника. Тут машина обслуговується, наводиться в належний вигляд. У гаражі перевіряється технічний стан автомобіля, проводяться необхідні ремонтні роботи, прибирання салону.

Компанія Двері Комфорту пропонує купити гаражні ворота недорого з безкоштовною адресною доставкою в якості бонусу. Менеджери фірми проконсультують з усіх питань, підберуть якісний замковий механізм, ключі на гаражні ворота.

Ворота на гараж: основні функції, критерії вибору

Дуже важливо правильно підібрати гаражні ворота, оскільки на них покладено ряд функцій, головна з яких - убезпечити авто від угону.

> Якісні, стандартні, гаражні конструкції максимально захищають простір від проникнення вандалів, злодіїв, є вогнестійкими, що не піддаються атмосферних опадів, стійко витримують різкі перепади температур, природні катаклізми, вплив прямих сонячних променів.

Важливо також, щоб ворота на гараж створювали всередині приміщення сприятливий для людини мікроклімат. Вони не повинні протягати, пропускати холод з вулиці, а влітку сильно перегріватися, створюючи тим самим нестерпну духоту. Крім того, ворота зобов'язані витримувати часте відкривання-закривання під час експлуатації

Як бачимо, при купівлі гаражних воріт від виробника, слід враховувати такі фактори, як:

  • ступінь надійності;
  • рівень безпеки (як для автомобіля, так і його власника );

Важливу роль відіграють також зовнішній вигляд і якість конструкції. Безсумнівно, на прийняття остаточного рішення вплине < s trong > ціна виробу